ikona bodiek
Program Zdravia

Program zdravia pre firmy

Volajte na

0903 803 306

ikona bodiek

Prečo si vybrať program zdravia?

Program zdravia je jedinečný projekt, ktorý bol vyvinutý s cieľom udržať zdravie a budovať imunitu vašich zamestnancov, čo sa priamo odrazí na ich produktivite a prínose pre vašu spoločnosť.

Balancing Exercise Outdoors

Čo je cieľom programu zdravia?

Program zdravia je unikátny pilotný projekt, ktorý výrazne zníži chorobnosť vašich zamestnancov,  čo sa priamo odrazí na výnosnejšom hospodárení spoločnosti. 

.01
Pomoc majiteľom firiem

V rámci pilotného projektu sa snažíme majiteľom firiem pomôcť plánovať s väčšou istotou, minimalizovať výpadky zamestnancov z dôvodu ochorení, uľahčiť im organizáciu počas výpadkov zamestnancov a ušetriť na preplácaní práce neschopnosti.

.02
Pomoc zamestnancom spoločností

Zamestnancom pomáhame zlepšiť si svoje zdravie a podporiť ich imunitu, čo sa odrazí na kvalite ich života. Rovnako pomáhame minimalizovať výpadky zamestnancov v práci, čo vedie k väčšej istote udržania si pracovného miesta.

.01
Pomoc majiteľom firiem

V rámci pilotného projektu sa snažíme majiteľom firiem pomôcť plánovať s väčšou istotou, minimalizovať výpadky zamestnancov z dôvodu ochorení, uľahčiť im organizáciu počas výpadkov zamestnancov a ušetriť na preplácaní PN.

.02
Pomoc zamestnancom spoločností

Zamestnancom pomáhame zlepšiť si svoje zdravie a celkovú  imunitu, ktorá sa odrazí na kvalite ich života. Rovnako pomáhame minimalizovať výpadky zamestnancov v práci, a tak sa vyhnúť poklesu mesačných príjmov z titulu PN, čo vedie k väčšej istote udržania si pracovného miesta.

Čo ponúkame
v rámci programu zdravia?

Získajte náhradné plnenie pre firmy namiesto platenia pokút. 

Zdravý zamestnanec predstavuje produktívnu pracovnú silu, a preto sme vytvorili program, prostredníctvom ktorého podporíme imunitu a zdravie vašich zamestnancov. 

.01
Prezentácia

Prezentácia pre zamestnancov, ako aj pre vedenie firmy ohľadom prevencie zdravia a podpory imunity.

Business presentation
.02
Dodávka

Prírodné prípravky a vitamíny na podporu zdravia a posilnenie imunity, vrátane nastavenia denného dávkovania.

Woman taking vitamins
.03
Poradenstvo

Celý proces je objektivizovaný vstupnými a výstupnými krvnými testami medzinárodného laboratória v Nórsku.

Communication in office
Napíšte nám

Sme tu, aby sme vám pomohli

Vyplňte náš kontaktný formulár a získajte ďalšie informácie o tom, ako môžeme vám a vašim zamestnancom pomôcť ostať zdraví a produktívni.

Adresa prevádzky:

Hurbanovo námestie 46
972 01 Bojnice

Email:

info@joyell.sk

Otváracie hodiny

Pondelok – Piatok
08:00 – 16:00 hod